brownmicaley
brownmicaley brownmicaley
  • 01-06-2020
  • Mathematics
contestada

if I paid 38 dollars for 2800 apples how much would one cost me​

Respuesta :

ella8325 ella8325
  • 01-06-2020

Answer:

Step-by-step explanation:

Answer Link
Аноним Аноним
  • 01-06-2020

Answer:

$73.68

Step-by-step explanation:

2800 divide by 38 equals 73.68

Answer Link

Otras preguntas

[tex]\begin{gathered}\huge\tt\underline {†}\underline\red {QUESTION}\underline{⇝} \\ \\ \end{gathered} \ \textless \ br /\ \textgreater \ †[/tex]Waht is Environ
1. State three types of web protocols​
1: This diagram shows four different dishes on the kitchen shelf. tea cup IN 2: bowl 50 N mug 10 N plate SON 3: 999 4 : Which of these dishes has the least pote
For how long do you think Connie had kept Jim’s letter? Give reasons for your answer.​
These photos will be resolve. Thanks. Sorry for my english.
Animal-vehicle collisions can happen any time of the year, but_______ is the peak season for deer- car collisions. A. Autumn B. Spring C. Winter D. Summer
Meet the prepos Find the preposition(s) and drag it to the grey box. the girl from Ipanema Ipanema from girl the
Which of these inequalities is correct
Find x and y Show all the work
ANYONE SMART ENOUGH TO ANSWER THIS? WILL GIVE BRAINLIEST