Seudónimo Seudónimo
  • 02-10-2020
  • Mathematics
contestada

ill give extra points on this guestion and brainlee

ill give extra points on this guestion and brainlee class=
ill give extra points on this guestion and brainlee class=
ill give extra points on this guestion and brainlee class=
ill give extra points on this guestion and brainlee class=
ill give extra points on this guestion and brainlee class=

Respuesta :

aidenato0507
aidenato0507 aidenato0507
  • 05-10-2020

Answer:

b

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Please help me with 22. 23. 24. 25.
what are the career pathways for civil engineering?
Which sentence coFrectly uses the word alternative as a noun? A. Since I don't eat sugar, I will require an alternative sweetner. B. I see no alternative; I wil
How can I find the answer for number 1 and 4 with explanation?​
Answer quick please
HELP FAST PLEASE!!!!!
Poets can get an emotional response through the use of which of these techniques? A.metaphor B.imagery C.both of these For a test pls help
write a summary of snow white (the play)
1. One reason for the development of agriculture was that it provided a A. balanced diet B.source of employment C. dependable source of food D. way to domestica
Jose bought 3 pens and 6 pencils for $6.60. Amy bought 5 pens and 8 pencils for $10.00. How much does one pencil cost? Appreciate it :)