litjitadri litjitadri
  • 01-11-2016
  • Mathematics
contestada

Kori spent $46.20 on gallons of gas. what was the price per gallon?

Respuesta :

MarcoNousari
MarcoNousari MarcoNousari
  • 01-11-2016
The cost per gallon would be 3.85$ which at this time is fairly expensive
Answer Link

Otras preguntas

Photo attached! 10 points!
Showing or motivated by sympathy and understanding
can someone give me a 8 paragraph essay about the spotted hyena?​
¨If the drug effort were failing there would be no violence.¨ What is your reaction to this statement by senior U.S official?
I need help ASAP !!!!!!!!
How were Jude’s-Christmas views and greeno how are they similar
I will give BRAINLY im bad at math
The tissue in the wall of the heart contracts
Which sentence best describe the experience of the most "new immigrants" who arrived in the United States in the late 1800s and the early 1900s? A. They lived i
What was America’s foreign policy regarding European wars prior to world war 1 and how was it challenged during the war