maygrace514
maygrace514 maygrace514
  • 02-03-2021
  • Mathematics
contestada

need the answer noww. please help me. show your work, correct answer will get brainliest,

need the answer noww please help me show your work correct answer will get brainliest class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-03-2021

Answer:

y==$281+$166=$447

in 11 weeks she pay $ 447

in 1 weeks she pay $447/11=40.6$

she paid off in 3+8=11 weeks

Answer Link

Otras preguntas

Which is larger? 12 milligrams or 12 kilograms
Grace and Jackie are both accountants. They each charge their customers an hourly fee for their service, as described below. Grace charges $540 for 18 hours of
problem referred below please help
PLEASE HELP, I WILL GIVE BRAINLIEST, 5 STARS AND ALL THAT STUFF, WRONG ANSWER OR LINK AND I WILL REPORT YOU thank you <3 Is this a scientific model? Use com
can you use condensed milk instead of evaporated milk
slope and y intercept for 2y-8=6x
4 pounds of grapes cost $5. 7 pounds of grapes cost $8.75. What is the cost per pound?
only right answer no spammers​
How does the current flow affect pressure.
The client has a fractured tibia. After the cast is applied, he is at high risk for compartment syndrome caused by: