Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

what 5000 is 1/10 of?
what is the best estimate for the product of 289 and 7
why did general MacArthur address congress after he was fired.?
if five notebooks cost $5.25 , how much would three notebooks cost?
20-4(4-3x)-7x=16-2(7-4x)
how do solar system and galaxies differ?
The House of Representatives has the special power to
What is the expanded form for 6.324
Round up 47125 to the nearest tens, hundreds, thousands, ten thousands
What factors shaped American imperialism?