honeybearashe honeybearashe
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE !!!!!!!!

HELP PLEASE class=

Respuesta :

896645
896645 896645
  • 04-06-2021

Answer:

1. spends $80

2. Each garlic bread costs the same

3. Orders a pizza for 25.50 and two garlic breads

Step-by-step explanation:

Answer Link
Heartland04 Heartland04
  • 04-06-2021
1) 80$
2) same
3) 1 pizza and 2 garlic breads for 25.5$
Answer Link

Otras preguntas

Write a polynomial that represents the area of the shaded region
the perimeter of a rectangle is 24cm. If the length is 7cm, find the width.
may you defeat your rivals! into passive voice​
factories f(x) = x³ + 3x² - 34x + 40​
............................​
may you defeat your rivals! into passive voice​
Complete the following using reciprocal construction with se, nos, and os.Mi mejor amigo y yo_____ (hablarse) casi todos los días y ______(mandarse) muchos text
what is the suffix of convert that makes it a noun​
–Hola, ¿cómo te llamas? –Soy Violeta. –Encantada. –Igualmente. –¿________?
3. In a group of students of them are Science Club members and the rest are MathematicClub members of the Science Club members or 24 of them are boys. Find the