kfswkssoow8828
kfswkssoow8828
04-04-2022
English
contestada
What’s the answer?????
Respuesta :
CheeCheap
CheeCheap
04-04-2022
Answer:
(4) For a famous designer or wholesale clothing manufacturer
Explanation:
hope this helps
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 95+ )
Otras preguntas
Theos mom bought an eight pack of juice boxes at the store for $4 find the unit rate for the juice boxes
210 is how many tens? an also what does 240 equals how many tens
Translate the following into an equation: The product of a number and -3 increased by 4 is 12
How long does the Knight have to fulfill this mission? The Wife Of Baths Tail question
Which city state appears to control the Greek peninsula?
During a black Friday sale, Alberto paid 158.00 for a cell phone that was reduced by 30%. What was the original price of the smart phone? Please explain how to
How do you simplify 13/78
Which words in the sentence are an appositive phrase? A piano, an old upright, had been stored in the basement. a. in the basement b. a piano c. had been store
Hamburger sells 3 pounds for six dollars if Samantha 510 pounds of hamburger how much will she pay
PLEASE ANSWER THESE 2 QUESTIONS ASAP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! During a scuba dive, Lainey descended to a point 20 feet below the ocean surface. She continued her d