cupcakegirl12345
cupcakegirl12345
04-03-2017
Mathematics
contestada
Unit cost $6 for 10 pens
Respuesta :
KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog
04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним
Аноним
04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.
$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 86+ )
Otras preguntas
What is a serenade?
Write an equation for the vertical translation.y= -2/9|x| - 7; 3 units downa. y= -2/9|x| + 3b. y= -2/9|x| + 10c. y= -2/9|x| - 3d. y= -2/9|x| - 10
"what does carl jung call the models that help us understand experiences and deal with the difficult task of being human?"
A 26 year-old female with a one-year history of a left tympanic membrane perforation has consented to have it repaired. a postauricular incision was made under
A function, named g, has an input of c, and a range of all real numbers. What’s the function?
Round your answer to the nearest hundredth
Geometry help needed! Jennifer decided to replace the rectangular rug in her living room. The dimensions of the old rug are 8 feet by 4 feet, If the length and
Artur, who has a disability, is an employee of banquet & event facilities & services, inc. after the installation of new doors on the entrance to banque
list three reasons why it is better to process the animal faeces than to wash it away with a hose
a family spent $350 on utilities in january due to the weather, they spent 20% more in February. how much did they spend on utilities in February