gigi2009 gigi2009
  • 02-05-2017
  • Mathematics
contestada

How do you do this problem?

How do you do this problem class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-05-2017
You did the other numbers wrong, but it is very simple and all you have to do is pretend that there is 10 in each row
Answer Link
Olesya11
Olesya11 Olesya11
  • 02-05-2017
imagine there is a ten in each row
Answer Link

Otras preguntas

if a carpet is advertised at $20 per square yard, what is the cost per square foot?
what would the function be with the points (0,0) and (4,21)​
How to write 15/1000
Correct answer will get brainliest
3. Find the annual salary for Kathy if she is paid $2.100 every other week. Annual Salary = Biweekly Salary * 26
A store sells mugs. Each mug costs the same amount. During a sale, the store reduces the price of each mug by $1.75. Wen spends $28.20 on 5 mugs at the sale pri
I need help with this, i know the answer isnt 20 because the teacher told me it wasnt
Read the excerpt from an adaptation of "To Build a Fire.” The thought of it drove him on again, but he ran no more than a hundred feet before staggering and pit
Why are Article III courts special?
PLEASE HELP IF I DO GOOD ON THIS MY D WILL GO TO A B, PLEEEEEASE!!!!!!